Koronavirüs ile Mücadele

Koronavirüs ile Mücadele kapsamında şirketimiz ve içerisinde barındırdığı Grup Şirketleri tarafından alınan karar neticesinde;

Koronavirüs mücadelesi kapsamında en büyük destekçilerimiz sağlık çalışanlarımız. Bu zorlu süreçte ne yazık ki aramızdan ayrılan sağlıkçılarımız oldu, arkalarında bıraktıkları evlatları bizim de evlatlarımız. Bunun bilincinde olduğumuzu, arkalarında olduğumuzun bilinmesini isteriz.
Köksal Grup ve içerisinde bulundurduğu 16 Grup Şirketi ile birlikte oluşturulan Fon kapsamında destekçi olacağımızı bu bildirim ile bildirmekteyiz. Aramızdan ayrılan sağlık çalışanlarımızın çocuklarının eğitim desteğini Köksal Grup ve içerisinde bulundurduğu Grup Şirketleri ile birlikte alınan bir karar neticesinde, okumakta olan öğrencilerimizin eğitim/öğrenim hayatlarında burs desteğinin sağlanacağını ayrıca, henüz yaşı okula gitmek için yeterli olmayan çocuklarımız için oluşturulan fon kapsamında okuyan/okumayan çocuklarımızın +20 yaşına basıncaya kadar destek sağlanacağını, her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olacağımızı bildirmek isteriz.

Elimizde bilgileri olan vatandaşlarımız haricinde çevrenizde aramızdan ayrılan, arkasında çocuğunu bırakan emekçi sağlık çalışanı tanıdığınız var ise bizimle iletişime geçerek lütfen durumu tarafımıza bildiriniz. Bu zorlu süreci hepbirlikte ele ele atlatalım. Birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olalım, daha güzel yarınlar için birbirimize destek olalım.

Saygılarımızla