Konutsal’da Kariyer

KONUTSAL’DA KARİYER

KÖKSAL Grup ve şirketlerinin hedeflerine dönük iş stratejilerini hayata geçirecek güçlü bir organizasyon yapısı oluşturmanın ‘’Önce İnsan’’ anlayışıyla gerçekleşebileceğinin farkındayız. Şirketimizi geleceğe taşıyacak, kurum kültürüne uygun, nitelikli ve gelişim potansiyeli olan çalışanları, fırsat eşitliği ilkesi ile işe alırız. İş hedeflerimizin gerçekleşmesi amacıyla, öğrenen organizasyon kültürü yaratmanın etkisini bilerek, gelişim ve öğrenmeyi sürekli kılarız.

Tüm çalışanlarımızın birbirinden farklı potansiyellerini açığa çıkaracak bir kariyer modeli ile grubumuz bünyesindeki atama ve terfi süreçlerinde fırsat eşitliğini gözeterek öncelikle içeriden atama anlayışını benimseriz. Hedeflerle Yönetim yaklaşımını benimseyerek, çalışanlarımıza iş hedefleri bazında, performans ve gelişimlerine dönük geri bildirimler vermek üzere adil ve objektif bir performans yönetim sistemini uygularız.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik

Paydaşların Memnuniyeti

Topluma ve Çevreye Saygı

Gelişim ve Yenilikçilik

TEMEL YETKİNLİKLERİMİZ
Kurumsal ve bireysel olarak büyük bir başarıya ulaşılması tüm çalışanlarımızın bu temel davranışları göstermesi ve geliştirmesi ile mümkündür.

Takım Çalışması ve İşbirliği

Değerler ve Etik İlkelere Bağlılık

Başarma Arzusu

Değişime Hazır Olma

AÇIK POZİSYONLAR

İş başvurusu için başvuru yapılacak mail adresi aşağıdaki gibidir;

İş Başvuruları İçin;
ik@konutsalyapi.com

veya buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.