İK Politikamız

KÖKSAL Grup ve şirketlerinin hedeflerine dönük iş stratejilerini hayata geçirecek güçlü bir organizasyon yapısı oluşturmanın “Önce İnsan” anlayışıyla gerçekleşebileceğinin farkındayız. Bu anlayış, Grubumuzu geleceğe taşıyacak çalışanlarımıza dönük insan kaynakları yönetim modellerimizin ve kurum kültürümüzün temelini oluşturur.

İŞE ALMA

Grubumuzu geleceğe taşıyacak, kurum kültürüne uygun, nitelikli ve gelişim potansiyeli olan adaylarımızı, grubumuzun değerleri ve şirketimizin yetkinliklerini dikkate alarak, fırsat eşitliği ile işe alırız.

KURUMSAL GELİŞİM VE ÖĞRENME

İş hedeflerimizin gerçekleşmesi amacıyla öğrenen organizasyon kültürü yaratmanın etkisini bilerek, gelişim ve öğrenmeyi sürekli kılarız. En değerli sermayemizin çalışanlarımız olduğu bilinci ile öğrenen organizasyon oluşturmaya ve kurumsal gelişimde sürekliliği sağlamaya özen gösteririz.

KARİYER YÖNETİMİ

Tüm çalışanlarımızın birbirinden farklı potansiyellerini açığa çıkaracak bir kariyer modeli ile grubumuz bünyesindeki atama ve terfi süreçlerinde öncelikle içeriden atama anlayışını benimseriz.