HAKKIMIZDA

KONUTSAL YAPI

Konutsal Projesi’nin temelleri 2017 yılının Ekim ayında atılmış olup, 2019 yılının ilk çeyreğinde Köksal Grup tarafından kurulmuştur. Projenin temel amacı Dar ve Orta gelirli ailelerin konut ihtiyaçlarını karşılayabilmektir. Konutsal, çekiliş sistemi ile çalışan bir proje olup, katılımcıları arasından kazananlara açıklanan proje kapsamında konutları teslim eden ve müşteri memnuniyetinin her zaman bilincinde hareket eden ve edecek olan bir şirkettir.

Ayrıntılara gösterdiği özen ile katılımcılarına benzersiz olanaklar sunan Konutsal, “Türkiye’nin Yükselen Yıldızı” diyeceğiniz yeni projelerinin devamlılığını, ulaşabildiği bütün şehirler de sürdürebilmeyi amaçlamıştır.

NASIL İŞLER

Belirlenen şehirler de uygulanacak olan toplu konut çekilişleri için katılımcılardan belirlenecek olan çekilişe katılım ücreti istenir. Belirlenecek olan şehirler de konutlar her daim A+ segmentinde olup, tamamı konforlu, ferah ve estetik konutlardan oluşacaktır ki bu bizim ilkemiz. Katılım ücreti tek bir sefer istenilip, çekilişte isminizin çıkması (Hak Sahibi) olmanız durumunda daha sonrası için taksit seçenekleri 36 ay 57.000 TL ve 60 ay 70.000 TL’yi geçmeyecek şekilde oluşturulmuştur.